Dizi - Film

Yuri Boyka – Yenilmez 4 – Film Önerisi #1

039865 810x540 - Yuri Boyka - Yenilmez 4 - Film Önerisi #1

Yuri Boyka – Yenilmez 4 – Film Önerisi #1

Yuri boyka filmi herkesin bildiği kadarıyla konu olarak dövüş filmidir fakat son filminde biraz daha farklı yapılmış. Yurki Boyka 4 filmi oldukça başarı olmuş bu tabi kendi yorumum. Umarım diğer filmleri de hemen gelir ve izleriz. Film çekim ve yapım kalite olarak oldukça iyi. Eski filmlerinde bazı sahneler çok saçmaydı fakat bu filmde hataları görülmüş ve düzeltilmiş. Bir dövüş filminin çekiminin zor olduğunu tahmin edebiliyoruz. Ayrıca yönetmen diğer filmlerine göz kırpacak sahnelere önem göstermiş özellikle dövüş sahneleri.

Yuri Boyka 4 filminin başrol’u Scott Adkins. Adkins çok başarılı bir oyuncu. Geçen filmlerde olduğu gibi yine bu filmde de çok iyi dövüş sahneleri bulunmaktadır. Teodora Duhovnikova, güzel oyuncu adkins ile beraber çok iyi iş çıkarmışa benziyor. Hadi Geçelim Filme!

Özet ve Detaylar

images - Yuri Boyka - Yenilmez 4 - Film Önerisi #1Yuri Boyka her zamanki gibi rahat durmuyor. Büyük turnuvalara katılmak için çalışıyor. Turnuvaya katılma maçında bir kazayla rakibini öldürür. Yuri’nin içi rahat etmez öldürdüğü rakibinin sevgilisini(Almayı) rusya’ya giderek bulur ve kendini affettirmeye çalışır. Alma’nın kültür merkezi açmak için borç aldığını mafya lideri kendisine kölelik için zorlar. Yuri Bunu öğrendikten sonra bir teklif yapar kendisi için 3 maç dövüşür ona Alma’nın borçlarını silerek kadını özgür bırakması konusunda anlaşırlar. Yuri Boyka’nın efsane olduğunu bilen mafya lideri Yuri’ye süprizler hazırlamaktadır.

 

Neyse daha fazla anlatmayayım yoksa izlemeyeceksiniz. Hadi birde fragmana göz atalım.

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

1 Yorum

  • Yuri Boyka izlediğimde çok hoşuma gitmişti. Özellikle Yuri Boyka gerçekten çok güzel bir vücuda sahip. İzlemeyenlere özellikle bende öneririm. Diğer yenilmezler filmleride gayet güzel onlarıda izleyin.

Bir Yorum Yap