Teknoloji

WordPress Teması Nasıl Bulunur?

wordpress tema bulma 810x322 - Wordpress Teması Nasıl Bulunur?

 Wordpress bildiğimiz üzere dünyada en çok kullanılan site alt yapı sistemidir.  Wordpress’in en önemli yapı taşı  temadır.  Wordpress genel olarak  basit bir sistemden oluşur temalarda bir o kadar basittir. Bugün sizlere WordPress temayı nasıl buluruz onu anlatacağım. Bir WordPress sitede temayı öğrenmek için birçok teknikler ve siteler bulunmaktadır.  Ben de sizlere bunları derleyip toplayarak anlatacağım.

WordPress Site Teması Nasıl Bulunur?

Öncelikle birçok site bulunmaktadır. Bunlardan en kullanışlı olanlarını sizlerle paylaşacağım Ve nasıl bulabileceğimizi anlatacağım. Öncelikle temasını bulacağımız sitenin WordPress olması gerekiyor. Peki bunun anlayacağız?  Az sonra siteye girip temasını bulma bulmak istediğimiz sitenin linkini yapıştırdığımızda ya bize adını söyleyecek hata verecektir.

WordPress tema bulma sitesinin linki: http://www.wpthemedetector.com/

Sitemize giriş yapıyoruz. Daha sonra temasını bulmak istediğimiz sitenin linkini kopyalıyoruz. Kopyala yapıştırı kullanarak linkini verdiğim sitede Site to Check kısmına yapıştırıyoruz.  Yeşil butona basıyoruz. Karşımıza çıkan sayfada kalın olarak  muhtemelen adı yazıyordur.İşlemlerimiz bu kadar. Artık wordpressde tema nasıl bulunur sorusuna cevap vermiş olduk.

Evet arkadaşlar bugünkü konumuz WordPress Tema nasıl bulunuru anlattım. Sizlerin bana sormak istediğini bir şey olursa yorum kısmına yorum atmaktan çekinmeyiniz. Sağlıcakla kalın!

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap