Sosyal Medya

Twitter Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma Kodu

toplu takipten çıkarma kodu

Bu gün sizlere twitterden takip etmeyenler toplu olarak takipten çıkarma kodununun nasıl kullanıldığını ve kodu kullanırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağım.

Twitter’da takipçi kazanmak için bir çok yol mevcut bunlardan biriside takibe takip yaparak takipçi kazanma. Bu yollar bende zamanında çok takipçiye sahip hesaplar yapmıştım. Fakat son zamanlarda twitter buna kısıtlama getirdi. Mesela günlük en fazla 1000 kişiyi takip edebiliyorsunuz gibi. Takibe takip kasmanın mantığı takip ediyorsunuz onlarda sizi ediyor fakat bazıları sizi etmeyebiliyor. Bu yüzden takip etmeyenleri takipten çıkarma kodu tam bizim işimize göre. Kodun dışında bir çok uygulamayla bu işlemi yapabiliriz ama bu uygulamalar devamlı reklam yapıyorlar buda bizleri rahatsız ediyor.

Twitter Toplu Takibi Bırakma İşlemi Nasıl Yapılır

Öncelikle birazdan aşağıda vereceğim kodu sonuna kadar koplayayınız. Daha sonra twittter’da takip ettikleriniz sekmesine girin. Google Chrome kullan kişiler F2 tuşuna basarak direkt olarak girebiliyorlar. Firefox’ta ise crtl+shift ( yukarı ok)+ k yaparak geliştirici konsoluna erişim sağlayabilirler. Karşımıza çıkan kısımdan CONSOLE sekmesine tıklayın. Aşağıdaki takipten çıkarma kodunu boşluktaki alana yapıştırıp ENTER tuşuna basın ve arkanıza yaslanıp izleyin. Tabii sekmeyi asla kapatmayın işlem durur. Başka bir sayfaya da giriş yapmayın. Eğer ki donma yaşarsanız işlemi tekrardan yapmanız gerekir.

Twitter’a Gitmek için: https://twitter.com/

İşte Toplu Takibi Bırakma Kodu

setInterval(function() {
$(“.FollowStatus”).each(function(){
$(this).parents(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove();
});
$(“div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button”).click();
}, 20000);
setInterval(function() {
$(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove();
}, 30000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);
},5000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},1000);

 

Kod günceldir. Eğer ki çalışmazsa yorum olarak atmaktan çekinmeyiniz.

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

5 Yorum

Bir Yorum Yap