Teknoloji

Telefon Numarasından Fotoğraf Nasıl Bulunur?

teleofn - Telefon Numarasından Fotoğraf Nasıl Bulunur?

Bilmediğiniz bir numara sizi aradı. Siz bu numarayı tanımadığınız için açmak istemediniz. Fakat bu sizi arayan numaranın da kim olduğunu merak ediyorsunuz. Bunu, o numaradan gelen çağrıyı cevaplamadan öğrenebilirsiniz. Sizi arayan kişinin numarasından fotoğrafını bulabilir ve kim olduğunu görebilirsiniz. Sizde, sizi arayan numaranın kim olduğunu öğrenmek isterseniz aşağıdaki adımları sırası ile uygulayabilirsiniz.

GetPicture adı verilen uygulamayı akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Lakin bu program sadece android uyumlu çalışır bunun yanında bu programa web üzerinden de erişmek mümkündür. Her ihtimale karşı biz size web sitesi üzerinden anlatalım.

Daha sonra karşınıza kırmızı bir ekran gelecek ve burada sizden bir numara isteyecek. Kim olduğunu öğrenmek istediğiniz numarayı buraya yazın. Sonra GetPicture seçeneğine tıklayın. Ardında karşınıza yine kırmızı ekran içerisinde sizi arayan kişinin fotoğrafı yer alacaktır.

Bu adımları uyguladınız fakat karşınıza bir fotoğraf gelmedi mi ? Bu programın çalışma prensibi, sizi arayan numaranın kayıtlı olduğu Whatsapp profil fotoğrafını sizlere gösteren bu programdan eğer kişi profil fotoğrafını herkese açık bir şekilde yapmamışsa, sizi arayan numaranın fotoğrafı karşınıza gelmeyecektir. Biraz şans işi de denilebilir aslında. Şansınız yaver gider ve fotoğrafı görebilirseniz ne ala, ama şansızsanız size bir önerim daha var. CİA uygulamasını cep telefonunuza indirin. Sizi arayan numaraların kimlere ait olduğunu anında öğrenin.

 

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap