Tanıtım

Tatlı.net SOHBET!

tatli.net  810x370 - Tatlı.net  SOHBET!

İnternetten chat yapmak eski bir sosyalleşme yöntemi olsa da günümüzde hala bunu gerçekleştiren siteler vardır. Şimdilerde sosyal medya platformlarının artması nedeniyle geçmiş dönemde önemi olan chat odalarını sağlayan internet siteleri mevcuttur. Kuruluşu mIRC chat’in yıllarına kadar dayanan eski bir site olan tatlı.net, şuan en iyi chat yapma sitesi olarak bilinmektedir. Bu sitede sohbet odaları her daim aktiftir. Diğer sohbet sitelerine oranla daha güvenli bir hizmet veren bu sitede, mobilden girilebilir ve mobil sohbet yapılabilir.

Tatlı.net Chat Odaları

  1. yılına yaklaşan tatlı.net sitesinin chat odalarında, arkadaşlıktan öte güzel ilişkiler sıkı bağlar oluşturabilirsiniz. Bu siteyi kullanan kitle kendini bilen bir kitle olmasının yanı sıra, Global odalarda herkesin birbiri ile konuşabildiği ortak bir paylaşım yeri de vardır. Radyo odası ismi altında, insanlar chat yaparken müzikler paylaşabilirler. Diğer sohbet sitelerinden ayrılan özelliklerinden biri ise, eğlence odaları adı altında chat odalarında, küçük oyunlar oynayabilirsiniz. Sohbet odaları hizmeti veren diğer sohbet sitelerinden daha güzel ve önerilen bir site olmasının başlıca sebeplerinden biri ise, Java gibi bazı programları kurmanızı sizden istemeden, direk olarak sohbet odalarına bağlanıp chat yapabilmenizdir. Tatlı.net sitesinin özellikleri saymakla bitmez ama biz bir diğer güzel özelliğini daha söyleyelim, diğer sohbet siteleri önce ücretsiz olarak kayıt yapmanıza olanak sağlayıp daha sonra sizden bazı konular ve özellikleri kullanabilmek için belirli ücretler talep eder. Tamamen ücretsiz olan tatlı.net sitesine ücretsiz bir şekilde üye olabilir ve daha sonra hiçbir ücret sizden talep edilmez. Kar amacı gütmeden çalışan bu sitenin amacı insanların tamamen ücretsiz bir şekilde birbirleri ile tanışmaları güzel ilişkiler kurmalarını hedeflemektedir. Sohbet odalarında dilediğiniz kadar uzun süre vakit geçirebilir, bir sohbet içerisindeyken o sohbete başka birini dilediğiniz şekilde dahil edebilir, ortak bir sohbet platformu oluşturabilirsiniz. Siz sitedeyken ya da değilken size başka bir kullanıcı sohbet isteği attığında size bildirim gelir ve istediğiniz kişiyle rahatlıkla sohbet edebilirsiniz. Tüm bunları dilerseniz mobilden de yapabilirsiniz. Sizde sohbet odalarında insanlarla chat yapmak istiyorsanız hiç durmadan en iyi sohbet sitelerinden biri olan tatlı.net’e ücretsiz bir şekilde üye olun.

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap