Tanıtım

Rubenis Klimalarınızın Tüm Sorunlarında Sizinleyiz

Türkiye’ de yaygın olarak tercih edilen Rubenis markalı klimalar sayesinde yaz aylarında serinlemek, kış aylarında ise ısınmak son derece modern standartlarda sağlanabiliyor. İklimlendirme teknolojilerinde bir dünya markası olan Rubenis’ in tüm klima modellerinde tüketicilerin yaşadıkları sorunlar ve arızalar için garantisi olmasa dahi özel servis merkezi olarak Rubenis Servis hizmetleri en ekonomik ve en kaliteli şekilde sunuluyor. Klima teknolojisine uygun servis altyapısı ve bu teknolojilere dahi sertifikalı eğitim sahibi olan uzman ve deneyimli teknik personeller ile gerçekleştirilen servis uygulamaları sonucunda Rubenis klimalar uzun yıllar, ilk günkü performansında kullanılabiliyor.
Klimaların kurulum, bakım ve onarım çalışmalarını yerinde müdahale ile gerçekleştiren Rubenis Servis Güngören merkezi, tüm Rubenis modelleri ile ilgili olarak bilgi sahibi olan ekipler, tüm modellerdeki sorunlar için tüketiciye yanıt verebiliyor. Üstelik arızalı bir Rubenis klima için gerekli olan parça değişim işlemlerini orijinal Rubenis yedek parçalar ile gerçekleştirerek, cihazların kesinlikle performans kaybı yaşamaması ve uzun süreler dayanıklılık gösterebilmesini sağlıyor.
Bu durumda garantili klima servisi hizmetleri dahilinde klimanın kısa süre içerisinde tekrar, tekrar aynı parçadan kaynaklı olarak arızalanarak, tüketiciyi mağdur etmemesi ve daha yüksek maliyetlerle karşı karşıya kalmasının önüne geçilebilmesini sağlıyor. Garantili ve ekonomik klima servisi hizmetleri için 7 gün 24 saat destek alabiliyor olmak da gün içerisinde çok sık şekilde kullanılan klimaların arızasından yaşanabilecek mağduriyetlerin kısa süre içerisinde giderilebilmesine imkan veriyor.

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap