Tanıtım

Rowenta Servis

Rowenta hayatı ve temizliği kolaylaştıran süpürge ürünlerinde oluşan arızalar için İstanbul’da Rowenta Servis hizmeti verilmektedir. Yaşanan her türlü süpürge arızasının en kısa sürede çözülmesi için hizmet veren servis, parça değişimi ve tamir işlerini yapmaktadır. Yaşanan arızanın yerinde giderilmesi öncelikli amaç olsa da bazen arızaların çözümü hemen sağlanamamaktadır. Bu duruma da süpürgelerin Rowenta Servis birimine götürülmesi gerekmektedir.
Rowenta Süpürge Servisi
Rowenta Servis süpürge arızaları neticesinde işçilik ve parça değişimleri için ayrıca en az 1 yıl süreyle garanti vermektedir. Yaşanan arızaların boyutları hakkında müşteriye bilgi verildikten ve maliyet hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra müşteri onayıyla hareket edilmektedir. Yaşanan sorunun ne olduğunun tespiti profesyonel çalışan ekip sayesinde kısa sürede mümkün olmaktadır. Ancak süreci uzatan şey, parça değişimi gerekmesi ve parçanın o an serviste bulunmaması olabilmektedir. Bu durumda yedek parçanın getirtilmesi ve arızalı parçanın değişimi için biraz beklenmesi gerekmektedir.
Rowenta Servis İletişim Bilgileri
Yaşanan süpürge arızaları ile ilgili Rowenta servis çağrılmak istendiğinde ulaşılacak olan irtibat numarası 444 78 56 olarak ifade edilmektedir. Servisten yapılacak olan işlemin ücreti ve arızanın ne kadar sürede tamir edilebileceği ile ilgili de bilgi alınabilmektedir. Yaşanan arıza hakkında bilgi verip ekip talep edildikten sonra arama kaydı sırasına göre ekipler ilgili adreslere gitmektedir. Yaşanan arızanın en kısa sürede çözümü için uğraşan Rowenta servis çalışanları, alanlarında gerekli eğitimleri almış ve uzman kişilerdir.
Websitesi için; http://www.rowentaservis.org

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap