İnternet

R10 Davetiyesi Nasıl Alınır

r10 nasil uye olunur r10 davetiye - R10 Davetiyesi Nasıl Alınır

İyi günler sevgili okuyucular. Geçtiğimiz günlerde r10.net’i keşfettim. Güzel bir forum olmasına rağmen nasıl üye olacağımı anlamamıştım. Daha sonra biraz araştırma yaparak davetiye sistemiyle üye olabileceğimi öğrendim. Bu gün sizlere r10dan davetiye alma nasıl olur onu göstereceğim. Bazı koşullar var fakat bunlar basit şeyler. Örneğin bir web siteniz olmalı çünkü mail adresi gerekiyor mesela admin@umutalialaras.com.tr gibi. Aynı zamanda 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Neyse hadi geçelim r10.net’ten nasıl davetiye alınır?

R10 Ücretsiz Davetiye Almak

R10 forumu bildiğimiz üzere forumların en iyilerinden birisi. Bu sebepten dolayı ücretli davetiye satışına asla izin vermiyor. Sizde almayın veya satmayın. İlk olarak alan adı uzuntılı mail adresimize giriş yapıyoruz. detay@r10.net ve davetiye@r10.net mail atacağız. Bunlardan hangisi olduğu fark etmez ben detaya atmıştım. Mailimiz içeriği şöyle olacak. Gayet saygılı bir dille onlardan davetiye isteyeceksiniz. Biraz kendinizden bahsedin mesela yaşınız, kaç senedir yaptığınız, hangi alan adılarına sahipsiniz hatta hedeflerinizi bile anlatabilirsiniz. R10 uygun görecekse sizlere davetiyeyi bir gün sabaha karşı yollayacaktır. Benim öyle olmuştu. Hadi bol şanslar. Aklınıza takılan bir yer olursa yorum olarak atmaktan çekinmeyin.

 

 

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

7 Yorum

Bir Yorum Yap