Tanıtım

PDF SİTESİ

pdf - PDF SİTESİ

Merhaba Sevgili okuyucular, geçenler pdf okumak isterken bir site ile karşılaştım. Bu siteyi sizlerelede paylaşmak isterim. Sitemiz tamda pdf okumak istediğimde girebileceğimiz bir sitedir. Bir çok pdfler bulunmaktadır. Sitemizin adresi: https://www.pdfokuindir.org

 

Sitede bir çok kitapda bulunmaktadır. Örneğin benim arayıpta bulamadığım fakat bu sitede bulduğum ortadoğu pdflerini buldum.80 adet pdf bulunmaktadır. Biraz araştırınca çok büyük araştırma ve uğraşlar sonucu bulunabilen bu pdfleri bu site de çok rahat bir şekilde bulabiliyoruz. Örnek olarak şöyle söyleyebilirim benim aradığım pdf Erik Hornung – Mısır Tarihi. Siteye girince  Erik Hornung’un diğer kitaplarınıda buldum.

 Hepsi de bir birinden güzel makalelerdir. Okurken ve sitede dolaşırken zevk aldığım bir site.  

Bu zamanda doğru düzgün bir PDF sitesi bulmakta zor açıkçası. Bu pdfleri hem okuyabiliyoruz hemde rahat bir şekilde indirebiliyoruz. Sizleri bu güzelim siteye davet ediyorum. Fakat site yeni olmasına rağmen bir çok pdf var ilerleyen zamanlarda daha da eklenecektir. Site büyük çalışmalar içeriyor ayrıca baya gelecek vaad ediyor. Sitede çok kapsamlı ve en kaliteli pdfler bulunmakta. Siteyi devamlı takip ediyorum. Hadi sizde gelin!

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap