Uncategorized

Paykasa Nedir?

paykasa - Paykasa Nedir?

Artık birçoğumuz internet ortamından alışveriş yapmayı tercih ediyoruz. Çünkü hem daha uygun fiyata alışveriş yapmış oluyoruz hem de daha fazla ürüne sahip olabiliyoruz. Kredi kartı ile alışverişin her zaman bir risk oluşturduğunu söyleyebiliriz. Çünkü internette hizmet verdiklerini iddia eden bazı siteler aslında dolandırıcılık için hizmet veriyorlar dolayısıyla sizin bu zararlı insanlara karşı kendinizi yine kendiniz savunmanız gerekiyor ve internette bu tür dolandırıcılıkların önüne geçmek için de kredi kartı kullanımını yapmamanız daha yerinde olacak. Bazı sitelerden alışveriş yaparken sizden kredi kartı bilgilerinizin yanı sıra kişisel bilgileriniz de talep edilebiliyor dolayısıyla bu ciddi anlamda bir risktir. Oysaki sanal ödeme aracı olan Paykasa tercih ettiğiniz de kendi hesabınızı da güven altına almış olursunuz.

Paykasa fiyatlarını euro üzerinden belirliyor bu nedenle de sizin paketler halinde bu kartı alabilmek gibi bir lüksünüz var. Alım işleminiz sırasında size verilecek kodu alışverişlerinizde kullanmanız gerekiyor. bu kod sizin şifreniz niteliğinde ve hızlı bir şekilde alışveriş yapmanıza olanak sağlıyor. Üstelik kişisel bilgilerinizi de üçüncü bir kimseyle paylaşmanız gerekmiyor. Ucuz Paykasa aldığınız da ise normal kredi kartında ne tür alışveriş yapıyorsanız aynısını yapabiliyorsunuz. Anlaşmalı olan firmalar var ve bu firmalardan rahatlıkla alışverişinizi tamamlıyorsunuz. Bu firmalar ise yalnızca ülkemizde değil dünyanın pek çok noktasında bu nedenle de alacağınız ürünü kredi kartım üzerinden para çekerler mi korkusu olmadan yapabiliyorsunuz.

 

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap