Tanıtım

Panasonic Servis – 444 78 56

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve televizyon onarımında uzmanlaşmış teknik kadrosuyla Panasonic Servis teknik bilgisini yılların vermiş olduğu bilgi birikimiyle birleştirerek müşterilerine kalitesinden ödün vermeden hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı bir hizmet vermek için İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Panasonic marka televizyonların bakım ve onarım hizmetleri hakkında bilgi almak için 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi arayarak servis talebi oluşturabilirsiniz.
Panasonic marka televizyonunuzda arıza olduğunu düşünüyorsanız servis talebi oluşturmadan önce aşağıdaki bazı olası basit problemleri deneyerek para ve zaman kaybından kurtulabilirsiniz.
– Lütfen televizyonunuzun fişinin takılı olduğundan emin olun.
– Güç kablosu giriş ve çıkışlarını kontrol edin.
– Uydu alıcı kullanıyorsanız uydu sisteminin fişinin takılı olduğundan ve alıcı kartının düzgün yerleştirildiğinden, uydu ve televizyon arasındaki tüm bağlantıların sağlam olduğundan emin olun.
– Bir süre televizyonunuzu fişten çekin ve biraz bekledikten sonra tekrar çalıştırmayı deneyin.
Bu adımları denemenize rağmen sorun devam ediyorsa bizi arayabilirsiniz.
Kaliteli teknik personel ekibimiz ve hızlı servis ağımız sayesinde oluşturulan servis taleplerini aynı gün içinde işleme almaya gayret ediyoruz. Panasonic servis olarak güvene dayalı iş anlayışımız gereği yapmış olduğumuz işlemlerde bir yıl işçilik ve parça garantisi veriyoruz.
Değiştirilen parça tekrar arıza gösterdiğinde hiçbir ücret talep etmeden yenisiyle değiştiriyoruz. Garanti süresi dolmuş Panasonic televizyonlarınızın arıza yapması halinde bizi arayabilirsiniz ve uygun fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

kadir

Bir Yorum Yap