Tanıtım

Özel Thomas Süpürge Servis Hizmetlerİ

Elektrikli süpürgeler, modern yüzyıl dünyasında yaşam alanlarının temizliğinde önemli bir rol üstleniyor. Ev temizliğinin hem hızlı hem de kolayca yapılabilmesine yardımcı olan elektrikli süpürgelere farklı bir yaklaşım getiren Thomas’ın fonksiyonel özellikli elektrikli süpürgeleri yüzde yüz hijyen ortamının yakalanabilmesine yardımcı oluyor.

Özel Thomas Servis merkezi ise gündelik yaşantı içerisinde çok sık kullanılan süpürge ürünlerinde yaşanabilecek tüm arızalarda kullanıcılara yardımcı oluyor. Ürünün mekanik arızalarının giderilmesi noktasında tam donanım servis araçları ile bölge genelinde 7 gün 24 saat servis hizmeti sağlıyor. Uzun yıllara dayanan hizmet deneyimi ile ürünlerin en kısa zaman dilimleri içerisinde yeniden ilk günkü kalite ve performansında çalışabilir duruma getirilebilmesini sağlıyor.

Elektrikli süpürge teknolojilerinde yaşanan gelişmeleri de yakından takip ederek, servis bünyesine entegrasyonunu başarılı şekilde gerçekleştiren Thomas Servis merkezi, uzman kadrosu ile bu teknolojilerde kullanıcılara dünya standartlarına uygun servis hizmeti alabilme fırsatı sunuyor.

7 gün 24 saat kesintisiz olarak faaliyet gösteren çağrı merkezi aracılığı ile her ihtiyaç duyulduğunda servis desteğine başvuru gerçekleştirilebiliyor. Bununla birlikte Thomas markalı ürünlerin onarım müdahaleleri için sadece orijinal yedek parça kullanımı gibi kaliteden ödün verilmeyen, ekonomik çözümler sağlanıyor. Üstelik tüm servis müdahaleleri ile ilgili olarak servis bünyesinde kullanıcılara 1 yıllık da garanti desteği verilerek, olası tekrarlayan arızaların tüketiciyi mağdur etmesinin önüne geçilebiliyor.

Website bilgileri: https://www.thoservis.com

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap