Tanıtım

Özel Altus Beyaz Eşya Servisi – 444 78 56

Sağlam ve uzun ömürlü beyaz ev eşyası dendiğinde akla ilk gelen firma olan Altus, bulaşık makinelerinde ilerleyen ve gelişen teknolojiye de ayak uydurmuştur. Sağlam ve dayanıklı beyaz eşya üreticisi olan Altus, Türkiye’de de çok talep gören bir bulaşık makinesi üreticisi haline gelmiştir.

Bulaşık makinesinde kullandığınız markanın kalitesi ve uzun ömrünün yanı sıra Altus servisi de bir o kadar önemlidir. Özellikle İstanbul’da yaşayanlar bilir ki teknik servis ekibini evinize çağırdığınızda para kazanmak uğruna gerekli gereksiz bulaşık makinenizdeki her parçayı değiştirmektedirler. Ama vizyonu tamamen müşteri memnuniyeti olan ve uzun yıllardır İstanbul’da hizmet veren İstanbul Altus servis sizlere hizmet vermektedir. Bu özel teknik servis merkezine ulaşmak istiyorsanız eğer 444 78 56 numaralı çağrı merkezini aramanız yeterlidir.

Çağrı merkezi yetkilisi sizden öncelikle bulaşık makinenizin arızası hakkında ön bir bilgi almaktadır. Arkasından sizin evinizin ve ya iş yerinizin adresinizi aldıktan sonra sizin konumunuza en yakın uzman ve tecrübeli teknik servis ekibini vermiş olduğunuz adrese yönlendirmektedir.

Teknik servis ekibi sizin makinenizi aldıktan sonra, teknik servis merkezine götürerek birkaç performans testine sokmaktadır. Bu performans testinin verdiği sonuçlara göre arızanın nerden veya hangi parçadan gerçekleştiği tespit edilir ve bu arıza için çözüm yolları araştırılır. Sorunun çözümüne dair ortak bir karar alındıktan sonra sizin onayınız alınır ve arızanın giderilme işlemi böylece başlamış olur.

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap