Gezmek Tozmak

Ücretsiz Meksika Vizesi Nasıl Alınır?

meksika vizesi nasıl alınır 2018

Meksika’ya gitmek Meksika vizesi almak ne kadar güzel bir şey değil mi? Türkiye’den Meksika’ya gidebilmek için biz almamız gerekiyor. Vize almak o kadar da zor değil. bugünkü yazımda ücretsiz Meksika’dan vize nasıl alınır onu anlatacağım. Hadi Sieasta’nın anavatanına gidelim.

Meksika Vizesi Nasıl Alınır?

Meksika vizesi nereden alınır dediğinizi duyar gibiyim. Meksika vizesi için elektronik ortamda yani bilgisayarımızdan 5 ile 10 dakika arasında kolayca başvuru yapabiliriz. Biraz altta vereceğim bağlantıya tıklayarak çok rahat bir şekilde başvurunuzu yapabilirisiniz. Yani elektronik ortamda kolayca halledilebilir. Yabancı dil bilmiyorsanız yurtdışına seyahat etmenizi pek önermiyorum. Başvuruda Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Başvuru yaptıktan kısa bir süre sonra bu da yaklaşık en fazla 1 hafta içerisinde sonuçlanmaktadır. Başvurular sanıldığı gibi zor değil ve çok rahat bir şekilde onaylıyorlar fakat okuduklarıma göre vizeyi alamayan vatandaşlar da varmış.

Meksika Vize Başvurusu için tıklayınız. ( Forumu doğru ve eksiksiz doldurmanızı öneririm.

Meksika vizesini aldıktan en fazla 30 gün içerisinde ülkeye giriş yapmalısınız eğer ikince defa alıyorsanız bu süre 180 güne kadar uzayabiliyor. Bir arkadaşım 60 gün içerisinde giriş yapmıştı. Başvurumuz onayladığında forumun çıktısını alıp Meksika’ya girişteki yetkiliye veriyoruz. Ayrıca seyahatınız boyunca bu belgeyi yanınızda taşımanız sizin için iyi olacaktır.Unutmadan söyleyeyim ABD vizesi olanların Meksika’ya vize almalarına gerek yoktur rahatça giriş çıkış yapabilirler.

Bugünkü yazımda sizlere Meksika vizesi nasıl alınırı anlattım. Yazımız beğendiyseniz ve sormak istedikleriniz için yorum atmanızı bekliyorum. Sağlıcakla kalın!

Yunanistan Vizesi Nasıl Alınır?

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

1 Yorum

Bir Yorum Yap