Dizi - Film

Marvel’s The Punisher

pub - Marvel’s The Punisher

Marvel severler için oldukça güzel ve bol aksiyonlu bir film daha. Marvel bu kez de farklı kahramanlık anlayışı ile karşımızda DC ile çekişme içerisinde devam eden filmlerinden son zamanlar da adından oldukça bahsettiren Marvel bu kez daha sıradan, fantastik bir kurgunun yer almadığı bol aksiyon dolu bir film çekmiştir. Başkahramanımız, herkesin günlük hayatında da kahramanlaştırdığı bir baba. Babamız ailesinin intikamı için yollara düşüyor. Bu kez herhangi bir olağan üstü güç edinmeden intikamının peşinde koşan bir babayı konu alır Marvel.  Gene bol aksiyonlu ve müthiş görüntüler ile Marvel sizleri filme bağlayacak. Punisher 1. Sezon yani infazcı sizleri bir intikamın için de oradan oraya sürükleyecek tarzda bir film. Özellikle aksiyon sevenler için bol macera dolu bir film.

 Punisher İntikamın Peşinde

Her şeyi ile mükemmel bir hayat süren kahramanımızın bu hayatı bir anda alt üst olacaktır. Çok sevdiği ailesini bir anda kaybeder ve bir türlü aklından çıkaramadığı o ölüm anı onu bir intikam canavarına dönüştürecektir. Artık kahramanımız hayatını bu intikama adamıştır ve infazcı olarak kendi üslubu ile tek tek intikamını almaya başlar. Oldukça aksiyon dolu bu film de keyifli dakikalar yaşayacaksınız. Punisher dizisi izle gibi pek çok siteden bu filmi bulabilirsiniz. Bol aksiyonlu bir film olduğundan dolayı olabildiğince bu filmi yüksek görüntü kalitesin de izlemelisiniz. Bu filmde diğer Marvel filmlerine göre büyük farklar var. Öyle büyük kahramanlıklar işlenmiyor bu filmde. Ailesini kaybetmiş olan İnfazcının çektiği acıyı adeta sizlerde hissediyorsunuz. Daha çok dramatik bir yanı da olan bir film. Bu yönü ile de Marvel sevenlerinin şaşırtıyor. İntikam için kolları sıvayan adamımızın bu süreçte yaşadığı her şeyi sizde hissedeceksiniz. Her şey olması gerektiği gibi doğal akışı ile ilerliyor bu filmde. Olağan üstü bir kurgu yerine günlük hayatta olabilecek bir kahramanlığın ele alınması olarak karşımıza çıkıyor infazcı.

Punisher Şaşırtıyor

Punisher, cezalandırıcı bir psikoloji içerisinde kahramanımızın intikam odaklı hayatını siz seyircilere sunuyor. Oldukça aksiyon dolu sahneleri ile aksiyon severlerin ayrıca tat alacağı bir. Bu filmde bir intikam söz konusu olduğundan dolayı dramatik sahneler de çok fazla. Özellik ile başkahramanımızın ailesini kaybedişi ve bu durum ile baş edemez duruma gelişi onu bir infazcıya çeviriyor ve artık hayatının arta kalan kısmını infazcı olarak yaşamaya adıyor kendini. Bu şekilde ailesini katleden herkesin ipini tek tek çekerek acısını dindirmeye çalışsa da bu hiç kolay olmuyor. İnfazcının yaşadığı acıyı kocaman bir intikam ateşine dönüştürmesi izleyenlerin bol aksiyonlu bir film ile karşı karşıya kalacağını gösteriyor. Netflix Punisher dizisi seçeneği ile yüksek görüntü kalitesinde izlemeniz gereken bir film. Bol aksiyonlu görüntüleri ile sizlerin yüksek kalite de bir film keyfi yaşamanızı sağlayacak bir film.

 

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

1 Yorum

  • Daredevilin 2. sezonunda gördüğümüz Punisher daha çok aksiyona sahipti. Kendi dizisi Marvel bize gelecekte nasıl gösterecekse Punisher’in duygusal yönüne daha çok ağırlık vermiş.

Bir Yorum Yap