Sosyal Medya

Linkedin Toplu Kişilerle Bağlantı Kurma Kodu

linkedin 1 810x376 - Linkedin Toplu Kişilerle Bağlantı Kurma Kodu

Linkedin Toplu Kişilerle Bağlantı Kurma Kodu

linkedin - Linkedin Toplu Kişilerle Bağlantı Kurma KoduMerhaba, Bugünkü konumuz linkedinde ağımız genişletmek için bir kod paylaşacağım ama öncelikle Linkedin neymiş biraz onu öğrenelim Linkedin aslında Facebook gibi bir sosyal medya sitesidir fakat bazı özellikleri farklıdır. Burada genel olarak işveren, çalışanlar ve iş arayanlar vardır. Burada insanlar işleri ile ilgili bilgileri tecrübelerini falan paylaşırlar. Diğer sosyal ağlardan pek bir farkı yok. Linkedin aslında boş bir site değildir birçok üyesi vardır. Tek ayrıcalığı iş üzerine olması. Bazı kolay ve güzel yanları vardır tek tıkla meslektaşlarını ekleyebilir onlarla iş tecrübelerinizi konuşabilirsiniz. İşte ben de ekleme konusunda bir size bir kod vereceğim. Bu vereceğim kod ile sayfanızı aşağı çekerek ve kodunuzu konsol’a yapıştırarak tüm herkesi ekleye bileceksiniz. Hadi geçelim bu nasıl olacak kısmına.

Linkedin Toplu Arkadaş Ekleme Kodu

 

YENİ KOD
var inputs = document.getElementsByClassName(‘button-secondary-small’); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click(); } 

Yukarıda bulunan kodu Ctrl+c ile kopyalayınız. Kopyala işlemini yaptıktan sonra linkedinin sitesine giriniz. Siteye girdikten sonra alım butonuna tıklayınız. ağım butonuna tıkladıktan sonra ise sayfayı çeke bindiğimiz kadar aşağı çekelim. Ne çekersek o kadar çok kişi ekleyebileceğimiz den emin olabilirsiniz. Aşağı çekim işlemi bittikten sonra sağ tık yaparak “İncele”’ye tıklayınız. Daha sonra konsola gelerek kodumuzu yapıştırın.

Bugünkü makalemizde Sonuna Geldik beni linkedin’den eklemeyi unutmayınız. Görüşmek üzere! https://www.linkedin.com/in/umut-ali-alara%C5%9F-09608a138

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

10 Yorum

Bir Yorum Yap