Teknoloji

KILIF KULLANMAK İSTEMEYENLERE TELEFON KAPLAMA!

telefon kaplama 2 810x330 - KILIF KULLANMAK İSTEMEYENLERE TELEFON KAPLAMA!

Günümüzde hemen hemen herkes artık akıllı telefon kullanıyor. Akıllı telefonlar güzel olduğu kadar da narin olabiliyor. Düştüğünde çok çabuk kırılabiliyor hatta cebimizde anahtar ve bozuk paralar bile telefonumuzu çizebiliyor. Bunları önlemek için bir çok telefon kılıfı bulunmakta fakat artık telefon kılıfı kullanmak istemeyenlere bir önerim var telefon kaplama!

Neden Telefon Kaplama?

Telefon kaplamalar, telefonunuzun şeklini asla bozmaz. İnce bir yapıya sahip olduğu için telefonunuzu asla kalınlaştırmaz. Ayrıca çok rahat bir şekilde takıp çıkarabilirsiniz.

Telefon kaplamaları ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaya başlıyor. Farklı farklı desenlerde bir çok telefon kaplama çeşitleri var. Kaplamalar sadece telefonlar için tablet, macbook, gopro, apple watch hatta playstation için bile çok güzel kaplamalar var. Pekii telefon kaplamayı nereden alabiliriz dediğinizi duyar gibiyim. Telefon kaplama adresimiz CEPMANİA.com

CepMania.com’da bir sürü çeşit var ayrıca hızlı kargo, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo gibi büyük avantajları var. Kaplamaları EasySkinz marka olup çok kaliteli kaplamalar. Aşağıya birkaç örnek olarak ürün fotoğrafı koyacağım. Beğeneceğinizden eminim. Neredeyse her telefon için kaplamalar mevcut.

Telefon Kaplama Nasıl Uygulanır?

Eee tabii ürünümüz satın aldık ama bunu nasıl takacağımızı bilmiyor olabiliriz. Hemen sizleri şu adrese yönlendireceğim.( https://cepmania.com/nasil-uygulanir ) Ürünleri aldığınız sayfada video kısmına tıklarsanız orada cihazınıza nasıl takabileceğiniz detaylı bir şekilde anlatılmakta.

 

easyskinz samsung s8 plus mavi galaxy ka a67c - KILIF KULLANMAK İSTEMEYENLERE TELEFON KAPLAMA!

Telefon Kaplama

iphone 8 plus baykus kaplama f32c - KILIF KULLANMAK İSTEMEYENLERE TELEFON KAPLAMA!

Baykuş Kaplama

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

1 Yorum

Bir Yorum Yap