Teknoloji

iTunes ile Neler Yapılabilir?

itunes iphone

Bir iPhone kullanıcısı olarak, “iTunes ile neler yapılabilir?” sorusuna donanımlı bir şekilde cevap verebilmemiz gerektiğini düşünüyorum. Öyle ki günümüzde iPad ve iPhone kullanımı bir lüks olarak görülüyor. Fakat bir Apple ürün kullanıcısı olarak ilk başlarda iTunes uygulamasının ne işe yaradığını hakkında çok fazla bilgim yoktu. Uygulama içerisinde dolaşarak ve inceleme yaparak bilgi edindim. Edindiğim bilgiler doğrultusunda iTunes’un müzik, kitap ve film satın alma işlemlerinin gerçekleştirilebildiği bir uygulama olduğunu gördüm. Elbette ki uygulamanın özellikleri sadece bunlarla da sınırlı değildir. iTunes film, kitap ve müzik kiralamaya da olanak veren uygulamadır. Sistemin çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğunu söyleyebilirim. Bu sistem üzerinden hem ücretli olarak hem de ücretsiz olarak binlerce uygulamaya sahip olmak da mümkündür. iTunes uygulamasından sonra iPhone X deneyimlerimi de sizlerle paylaşmak isterim.

iTunes

iPhone X Güzel mi?

Son zamanların en çok merak edilen konularından biri de teknoloji harikası olarak nitelendirilen iPhone X güzel mi ve kullanışlı mı gibi konulardır. Bir iPhone X kullanıcısı olarak telefonun çok hızlı, pratik ve akıcı olduğunu söyleyebilirim. Fakat telefondaki yüz tanıma sistemi bazı durumlarda çok can sıkıcı olabiliyor. Hele ki uzun süredir iPhone modellerinin eski telefonlarını kullandıysanız Face ID’ye alışmanız çok fazla zamanınızı alacaktır. Çünkü günün herhangi bir saatinde telefonu yüzünüze tutarak açmak gerçekten çok zor gelmektedir.

 

iPhone Format Atma yazımı okumak için.

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap