Tanıtım

İstanbul Fakir Servis 7-24 Hizmetinizde!

Fakir servis, teknik servis olarak hizmet veren ve Fakir markasının ürünlerinin bozulması durumunda, bunları onararak müşteriyi mağduriyetten kurtaran servislere verilen isimdir. Biz de özel teşebbüsler ile kurulan bir firma olmakla beraber, alanında son derece uzman, ne yaptığını iyi bilen ve profesyonel çalışan bir ekibiz. 444 78 56 numaralı hattımız sürekli olarak açık olmakla beraber, müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetin kaliteli olmasını sağlamak için çokça çaba sarf etmekteyiz.

Ekibimiz tamamı ile güler yüzlü olmakla beraber, verilen işi eksiksiz ve en kısa sürede tamamlamaktadır. Bu yüzden birçok firmaya göre çok daha fazla referansı ve müşterisi bulunmaktadır. Firmamızdan destek almak ve bizim hizmetimizden faydalanmak ise ortalama fiyatlardadır, müşterinin bütçesini önemsemekteyiz.

Fakir Servis Çalışma Prensibi

Fakir servis olarak İstanbul genelinde faaliyet göstermekteyiz. İkamet etmekte olduğunuz semt fark etmeksizin, Fakir marka cihazların tamiri için sürekli olarak hizmet sağlamaktayız. Fakir marka cihazların, özellikle süpürge ve halı yıkama makineleri bulunmakla beraber, bu araçların da sık sık bakıma ihtiyaç duydukları aşikar bir olgudur. Biz de müşterilerimize hizmet vererek cihazlarını onarıyor ve onları mutlu ediyoruz. İşimizi iyi yapıyor olduğumuzdan ötürü, cihazın bozulma ihtimali de düşük olmaktadır.

1 yıl işçilik ve parça garantimizin yanı sıra güler yüzlü ve nitelikli bir hizmet vaat ediyoruz. Bizden destek almak ve ürünlerinizi tamir ettirmek için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

kadir

Bir Yorum Yap