Tanıtım

İstanbul Airfel Servis Hizmetleri

Klimalar, özellikle yaz aylarında kullanılmak üzere alınmakta ve daha sonra bakımını düzenli yaptırmamak başta olmak üzere aşırı ve yanlış kullanım sonucunda cihazda arızalar görülebilmektedir. Aynı şekilde kullanıma maruz kalmakla birlikte kombilerin de bu tip arızalar çıkarabildiği görülmektedir. Kombi ve klimalarda görülen arızalanma bakım ve onarımın yapılmamasından yanlış akım gönderimine bağlı olarak değişebilmektedir. Klima ve kombilerdeki arızalanmalara karşı İstanbul Airfel Servis hizmetiminiz bulunmakla birlikte her türlü bakım, onarım ve tamir hizmeti de ayrıca sunulmaktadır.

Kombi Arızalarında İstanbul Airfel Servis Uygulamaları
Evlerde kullanılan modellerinden geniş alanlar için üretilen modelleri ile birlikte sadece su ısıtmak amacı ile ya da ev ısıtmak için kullanılan kombi modelleri bulunmakta ve farklı model kombilere yönelik arızalanmalar da bu sebeple farklılık göstermektedir. Özellikle kombiye giden akımın ayarlanamaması, bakımının yapılmaması, sık elektrik kesintisine bağlı olarak devre ya da parça yanması gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Sarıyer Airfel Servis olarak da hizmet veren özel servis merkezi, tüm bu sorunlara yönelik çözümler üretmektedir.

Klima Arızalarında İstanbul Airfel Servis Uygulamaları
Klima arızaları çoğu zaman bakımın iyi yapılmaması ya da hiç yapılmamasına bağlı olarak fanın tıkanması ya da motorun yanması gibi problemlerin ortaya çıkması ile anlaşılmaktadır. Klimadan ses gelmesinden sıstıma ve soğutma yapılmamasına kadar birçok sorun İstanbul Airfel Servis merkezimiz tarafından ele alınarak en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap