Teknoloji

İphone 8’in Lansman Tarihi Açıklandı!

iphone 8 - İphone 8'in Lansman Tarihi Açıklandı!

İphone 8’in Lansman Tarihi Açıklandı!

Dünya en iyi telefonu olmaya aday İphone 8‘in lansman tarihini Dow Jones 12 Eylülde tanıtılacağını duyurdu.Apple bu lansman için kimseye davetiye göndermiş değil ama Dow Jonesin açıklamasıyla uyuşan kaçak bilgilerde var. 12 eylülde  İphone 7s ve  İphone 7s plus‘un tanıtılacağı düşünülüyor. Bence şimdiye kadar çıkmış en iyi telefon olacak. Apple her zaman ki gibi en iyi işi yapıyor. Her ne kadar eskiden bu tarihi kaçak sızdırılmış kaynaklardan duymuş olsakta resmi ağızdan duyunca heyecanlamadık değil.

iPhone 8 300x166 - İphone 8'in Lansman Tarihi Açıklandı!

İphone 8’in Fiyatı!

Yaklaşık olarak ocak ayından beri +4bin Tl olarak düşünülüyor fakat bu Türkiye fiyatı tabii. İphone 8’in Abd fiyatı 999 Amerika Doları olarak tahmin ediliyor bende böyle düşünmüştüm. Bu telefon Türkiyede 5399 Tl gibi bir fıyata denk geliyor. Her zamanki gibi en pahalı telefonu satın alacağız (Ben almayacağım). Bu Apple’ın suçu değil geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy Note 4999 Tllik fiyatla satışa çıkmıştı.

Sizinde incelememi istediğiniz bir konu var yorum olarak atmaktan çekinmeyin!

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

10 Yorum

Bir Yorum Yap