Görüş - Yorum Tanıtım

İphone 7 Ön Cam Değişimi

iphone 7 dokunmatik ve on cam degisimi 1 - İphone 7 Ön Cam Değişimi

İphone 7 Ön Cam Değişimi

İyi günler, İphone telefonumun ön camı kırıldı. Bir çok yere gittim fakat 300 – 400 tl gibi bir tutar söylediler. İstanbul Kartal’da çok iyi fiyat veren bir yer buldum. Sizlere de burayı tavsiye ederim. Adı:  3e Teknik Servis. Başka yerlerin verdiğin fiyatın yarısından bile daha az olunca biraz şüphelendim fakat denemekten zarar çıkar diyerek yaptırdım. Çok memnunum telefonumun ön camı eskisinden bile daha iyi durumda.  149 Tl’ye yaptırdım fiyat ve iş ahlakı bakımında fevkalade bir teknik servis olmakla birlikte camı yapan Murat bey benim ile ilgilendi.

Ön camın yapılması süresi 1 saat oldu. Bu da çok iyi bir avantaj diğer firmalar bana 2 – 3 gün hatta birisi 1 hafta süre vermişti. Ayrıca ben telefonumun ekranı kırıldı diye gittim fakat onlarda bana “ön camınız kırıldı.” Dediğinde çok şaşırmıştım çünkü benden ne kadar çok para alırlarsa onlar için o kadar iyiydi. 3e  Teknik Servis iş ahlakı ve mesleği etiğe uygun. Son derece güvenilir.

Sizlere ben iletişim için site adreslerini vereyim sizlerde yararlanın. İphone 7 cam değişimi ve İphone 7 plus içinde değiştiriyorlar onun fiyatı ise 199 Tl. Hatta bana kırılmaz cam hediye ettiler.

Hoşçakalın!

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap