Tanıtım

İPhone 7 İçin Faizsiz Krediler

Telefon için faizsiz kredi veren banka var mı?

​Bankalar ürünleri kar etmek amacıyla müşterilerine sunarlar. Hiç bir banka kendi bünyesinde devlet desteği olmadan faizsiz kredi vermez. O yüzden telefon için faizsiz krediler veren banka yoktur.

Mükemmel telefon iphone 7 alabilmenin yolları

​Teknolojinin geldiği son nokta şüphesiz ki iphone telefonlardır. Teknik özellikleri olsun, görüntüsüyle ve kullanımıyla insanı kendine hayran bırakan bir telefondur. Elinize aldığınızda kalitesi anlaşılan, kullandığınızda daha da hoşunuza giden bir telefon olan iphone en son modellerini satışa çıkarttığında dünyada milyonlarca adette telefon satmaktadır. Bu kadar çok rağbet gören ve özellikleri bakımından belki de en iyi telefon olan iphone fiyat bakımından da oldukça pahalıdır. Bu yüzden son çıkan iphone telefon modelini almak cebinizi oldukça zorlamaktadır. Aylık geliriniz çok düşük ise bir iphone telefon almak çok zordur.

​Eskiden kredi kartı ile taksitle alınabildiği için son çıkan telefonları alabilmek oldukça kolaydı. Çünkü 12 taksite böldürüp 12 ayda telefon faturası öder gibi son çıkan bir telefon modelini kolayca alıp borcunu ödeyebilirdiniz. Ancak yapılan düzenleme ile kredi kartıyla cep telefonu alımlarında taksit işleminin kaldırılmasıyla birçok kişi son çıkan telefonları almakta oldukça zorlanmaya başladı. Özellikle iphone telefon kullananlar son çıkan modellerin çok pahalı olması yüzünden telefonlarını değiştirmekte zorlandılar. Bu yüzden herkes iphone 7 faizsiz kredi kullanarak son çıkan iphone 7 telefonunu almak istemektedir. Telefon için faizsiz olarak kredi kullanılamayacağından iphone 7 almak için şu iki yoldan birini seçmeniz gerekmektedir. Birinci yol eğer kredi kartınız varsa ve limitiiphone 7 almaya yetiyorsa kredi kartınızdan taksitli nakit avans çekerek iphone 7 alabilirsiniz. Taksitli nakit avansınızı kredi gibi 12 aya kadar taksitlendirme yaparak ödeyebilirsiniz. Bunu yapmak istemezseniz birçok alış veriş sitesi ve teknolojik market mağazası cep telefonları alımında banka anlaşmalı olarak ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır.

​Bu şekilde iphone 7 tutarında ihtiyaç kredisi çekerek telefonu alabilir ve borcunu taksit halinde ödeyebilirsiniz. Bunlar dışında eğer ticari kredi kartınız varsa ticari kredi kartınız ile iphone 7 telefonunu taksit yaptırarak alabilirsiniz.

KAYNAK: Finans Bilgileri

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap