Tanıtım

İmmergas Servis

İtalyanların dünyaya armağan ettiği beyaz eşya üreticileri arasında olan Immergas kurulduğu günden bugüne başta İtalya olmak üzere dünyanın her yerinde ürünleri satılan bir firma olarak giderek yükseliş göstermektedir. Ülkemizde de pek çok ürünü satılan marka kombi alanında da oldukça iddialıdır ve yoğuşmalı, yoğuşmasız değişik güç ve özellikteki kombileri ile ülkemizde de özellikleri ve fiyatı nedeniyle tercih edilmekte ama pek çok nedenden dolayı arıza verebilmektedirler ki böylesi bir durumda da İmmergas Servis firmasına ulaşılması gerekli olmaktadır.
Kurulduğu günden bugüne çok farklı modellerde ve farklı yıllarda kombileri satışa sürülen markanın kombi modeli ne olursa olsun tüm ürünlerinde nasıl bir sorun yaşanırsa yaşansın, sorunun yaşandığı an alanında çok özel bir servis olan firmanın 444 7856 telefon numarasını İstanbul’da yaşayan kombi kullanıcıları arayabilir ve yaşadıkları sorunu bildirerek; en kısa sorunun halledilmesi için servis hizmeti alabilirler. Tamamen çözüm odaklı olarak çalışan firma, alanında uzman geniş bir personel kadrosu ile hizmet vermektedir.
İmmergas servis kendisine verilen adrese gittikten sonra müşteriyi adım adım bilgilendirerek, yapılması gerekenleri yapıyor ve gerekli olması durumunda parça değişimine de müşterinin bilgisi dâhilinde gidiyor. Özel servis verdiği hizmet sonrasında 1 yıl parça ve işçilik garantisi de müşterisine ücretsiz olarak sunuyor.
Firma hem Anadolu, hem de Avrupa yakasında yaşayan insanlara arızanın bildirildiği andan itibaren en kısa sürede ulaşarak soruna çözüm bulan bir anlayış ile hizmet veriyor.

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap