Yaşam - Sağlık

Herbalife İşe Yarıyor Mu?

herbalife - Herbalife İşe Yarıyor Mu?

Zayıflamak isteyenlerin en çok yönelttiği sorunlardan biri de “Herbalife işe yarıyor mu?” sorudur. Öyle ki son zamanlarda hem internet üzerinden, hem televizyonlardaki reklamlarda hem de bir çok mecrada bu tür ürünlerin reklamlarını sık sık görüyoruz. Herbalife kullanan biri olarak ürünler hakkında sizlere kısaca bilgi vermek istedim. Herkesin sık sık duyduğu fındıklı, vanilyalı ve çikolatalı shakeleri neredeyse 1 ay boyunca kullandım. İlk defa danışman ile görüştüğümde bana çeşitli kapsüller ve bir de Herbalife çay kullanmamı önerdi. Elbette ki zayıflama isteğime engel olmadığımdan bu ürünlere yaklaşık 600 TL civarında bir ücret ödedim. Fakat kullandığımda ürünlerin herhangi bir etkisini gördüğümü söyleyemem. Ürünü kullanan biri olarak kesinlikle zayıflamak isteyenlere önerebileceğim bir şey olmadığını açık gönüllükle dile getirebilirim. Özellikle de çay ve kapsüller bence gerçekten hiç bir işe yaramıyor. Shake belki biraz tok tutuyor diyebilirim. Fakat Herbalife ile verilen kiloların hemen geri alınacağı garanti!

herbalife ile nasil zayiflanir 300x155 - Herbalife İşe Yarıyor Mu?

Herbalife İle Zayıflamak

Herbalife ile Nasıl Zayıflanır?

Herbalife ürünlerinin zayıflatmadığı konusundaki tecrübem ile hemen bir diyetisyene başvurdum. Elbette spora yazılmamı ve karbonhidrat tüketimini azaltmam gerektiği söylendi. Diyetisyenim söylediklerine harfiyen uydum. Aç kalmadan zayıflamak için her şeyden önce ara öğünleri atmamamız gerekiyor. Çünkü yemek aralarında aldığımız bu besleyici gıdalar hem bizi daha tok tutuyor hem de yeme isteğimizi bastırıyor. Aynı zamanda bir tatlı tutkunu olarak zayıflamak benim için çok zordu diyebilirim. Fakat bunun için de yeşil çay üzerine tarçın dökerek tüketmek çok iyi bir çözüm! Gün içinde öğün atlamadan beslenmenize dikkat ettiğiniz takdirde başarılı bir şekilde kilo verdiğinizi göreceksiniz.

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap