Tanıtım

Güngören İmmergas Kombi Servisi

 

Her geçen gün büyük bir hızla gelişen teknolojinin insanların ısınma ihtiyaçlarına yönelik olarak sunduğu en önemli teknoloji olan kombi, her mekanın ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını aynı anda son derece modern koşullarda ve en önemlisi de en ekonomik şekilde karşılamaya yardımcı oluyor. Özellikle de İstanbul Güngören’ de tüm bölgelere yayılan doğalgaz altyapısı ile birlikte herkes tarafından kullanılabilen doğalgazla ısınma imkanı ile çok daha ekonomik şekilde yaşam alanlarını ve kurumsal alanları ısıtabilme ve aynı zamanda da sıcak su ihtiyacını karşılayabilme imkanına sahip olunabiliyor. Üstelik uzun yıllardır ilçe genelinde faaliyet gösteren İmmergas Servis Güngören merkezi ürünlerin kullanım ömürlerinin daha uzun olmasını sağlıyor.

Arızalanmış İmmergas kombilerin kısa süre içerisinde yeniden kullanılabilir duruma getirilmesini sağlayan bir hizmet anlayışı ile şekillendirilen servis hizmetleri dahilinde özellikle de cihazların her kullanımda düşük doğalgaz ve elektrik tüketimi ile çok daha yüksek performans sunabilmesi sağlanıyor. İmmergas kombilerin teknolojisini yakından tanıyan ve aynı zamanda da olası arızalanmalara ilişkin olarak deneyim sahibi olan uzmanlarca gerçekleştirilen özel kombi servisi uygulamaları 1 yıllık garanti ile sunuluyor. İmmergas Kombi Servis merkezinin bu hizmetlerine ilişkin olarak profesyonel uzmanların desteğini alabilmek amacı ile 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim numaraları üzerinden başvuru gerçekleştirebilme imkanı bulunuyor. Bu garantili ve ekonomik özel kombi servisi hizmetleriyle İmmergas kombilerin en ufak arızalarının büyük maliyetlere dönüşmesi sorunu tamamıyla ortadan kalkıyor.

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap