Tanıtım

Franke Servis İzmir

Beyaz eşyalar satın alındıktan itibaren belli bir dönem sorun arz etmemekte; fakat belli bir sürenin sonunda belli arızalar ortaya koyabilmektedir. Garanti süresi dolan ya da doğru kullanılmayan bu ürünler vermiş oldukları arızalar nedeni ile onarıma ihtiyaç duyabilmektedir. Çamaşır makinesi ve buz dolapları ise bu alanda en çok onarıma ihtiyaç duyan ürünler arasında yer almaktadır. İzmir’de yaşayan ve Franke marka çamaşır makinesi ve buz dolapları ile ilgili sorunlar yaşayan müşteriler Franke Servisleri ile iletişime geçerek arıza bildirimi sağlayabilmektedir. Yetkililer bu taleplere anında karşılık vermekte ve gerekli yönlendirmeleri müşterilerin belirtmiş olduğu adreslere sağlamaktadır.

Franke Servisleri İzmir genelinde yaşayan çamaşır makine ve buzdolabı konusunda sorunlar yaşayan müşterilere hizmet vermektedir. Franke marka buzdolabı ve çamaşır makinesi kullanıcıları firma ile iletişime geçerek arızalarını anlatabilmekte ve bu arızalar ile ilgili detaylı bilgi edinebilmektedir. Müşteri hizmetleri ise arızanın durumuna uygun olarak ekip yönlendirmesi sağlamakta ve arızanın en kısa sürede çözümlenebilmesi için gerekli notları almaktadır. Profesyonel ve yetkin kişilerden oluşan teknik ekip gerekli gördüğü takdirde parça değişimi gerçekleştirebilmekte ya da adres dışında onarım ya da bakım sağlayabilmektedir. Sizin de Franke marka buzdolabı ya da çamaşır makineniz var ise ve bu ürünler ile ilgili ciddi sorunlar yaşıyor iseniz Franke Servisleri ile iletişime geçebilir ve sorunlarınızın çözümünü talep edebilirsiniz. WEB: https://www.onarimmerkezleri.com

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap