Tanıtım

Ferroli Kombi Servis Bir Telefon Kadar Yakın!

Kombilerin hayatımızda yeri oldukça büyüktür. Kışın ısınmak için yazın ise banyoda ya da mutfakta kullandığımız kombiler bakımları düzenli yapılması gereken ürünler arasında büyük yer tutmaktadır. Her yıl kışa girerken yapılması gereken bakımlar kişiler tarafından aksatıldığında bazı arızalar ortaya çıkmaktadır.

Özellikle Ferroli marka kombilerde bu durum sıklıkla yaşanmaktadır. Ferroli servis ise İstanbul genelinde Ferroli marka kombilerde problem yaşayan kullanıcılar için kaliteli ve üstün hizmet sunmaktadır. Müşteriler İstanbul genelinde arızalanan kombileri için servis arayışında girmekte ancak yeterli hizmeti bulamayınca vazgeçmektedir. Bu nedenle Ferroli Servis müşterilerine gereken desteği sonuna kadar sağlamaktadır.

Nasıl Hizmet Alırım?

Müşteriler servis ile iletişime geçebilmek için 444 78 56 nolu telefon numarası aracılığı ile randevu oluşturabilmektedir. Ferroli servis müşteri hizmetleri ise talepleri anında karşılamakta ve müşteriler için randevu oluşturma işlemini hemen gerçekleştirmektedir. Teknik ekip çok kısa vadede müşterilerin adreslerine gönderilmekte ve teknik ekip aracılığı ile yine kombi onarımları gerçekleştirilmektedir. Kombiler de gerektiğinde adreste gerekli görüldüğü takdirde de adres dışında onarılmaktadır. Aynı zamanda servis bir yıl parça ve işçilik garantisi de sunmaktadır.

Ferroli servisi aracılığı ile hizmet almak isteyen müşteriler gönül rahatlığı ile bu firmayı seçebilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Ferroli Servis kaliteden ödün vermeden hizmet vermekte ve usta bir işçilik ile yine müşterileri memnun etmeye devam etmektedir.

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap