Dizi - Film

En Son Ne İzledim: Kardeşim Benim

kardeşim benim 810x540 - En Son Ne İzledim: Kardeşim Benim

Bu gün yaklaşık olarak 2 saat önce Youtube’de dolaşırken Kardeşim Benim 2 filminin fragmanına rastladım. Sonrasında ilk çıktığında sinemaya gidip izlediğim bir filmi tekrar izlemeye karar verdim. Sizlere benden bir tavsiye izlediğiniz dizi ya da filmi yeniden izleyin. Bu sizin öngörü yeteneklerinizi geliştirecektir. Ben bunu devamlı yapıyorum, ayrıca izleye izleye film bırakmadım diyebilirim. Türk filmlerini pek sevmem ama bazı filmler gerçek muhteşem yapılmış. Mesela Babam ve Oğlum filmi ya da Cem Yılmaz’ın baş rolünde yer aldığı Av Mevsimi filmini izledim çok güzel ve etkileyiciydi. Neyse daha fazla gevezelik etmeden Kardeşim Benim 1 filmi hakkındaki yorumlarıma geçelim. Dikkat spolier yiyebilirsiniz!

 

kardeşim benim murat boz 300x200 - En Son Ne İzledim: Kardeşim Benim

 

Filmin baş rollerinde Murat Boz ve Burak Özçivit iki müzisyen kardeş olarak rol oynamaktadır. Bu iki rol tam adamına dediğimiz kişilere verilmiş. Hatta filmde Aslı Enver’de güzel bir rolde oynamaktadır. Film, iki müzisyen kardeşin uzun yıllar küs olup babalarının cenazesinde bir araya gelmeleriyle başlıyor. Babalarının vasiyetini yerine getirmek için uzun bir yolculuğa çıkıyorlar. Bu yolculuk uzun olduğu kadar da eğlenceli geçiyor. İki kardeş başta babalarının son vasiyetini yerine getirmemekte biraz ısrarcı olsalar da sonunda ortak bir noktada bir araya gelip kabul ediyorlar. Çok spolier vermek istemiyorum bu yüzden biraz kısa kesip filmi izlemenizi öneriyorum. Şunu demezsem olmaz filmin sonunda çok güzel bir olay olacak.

Kardeşim Benim filminin Beyazperde.com’daki sayfası için tıklayınız.

Bu gün sizlere Kardeşim Benim filmini anlattım. Sizlerin de bu filmi kesinlikle izlemenizi isterim. Aşağıya fragmanını koyacağım inanın sizde beğeneceksiniz. Ben genel olarak süper kahraman filmlerini bayılarak izlerim fakat dönüp birde Türkiye’deki bu güzelim filmleri izlemenizi isterim açıkçası. Kardeşim Benim 2 filmini de izleyip hemencecik sizlere anlatacağım.

Sizlerin de önermek istediğiniz filmler olursa yorum olarak yazmaktan çekinmeyin! Hoşça kalın!

 

 

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

3 Yorum

Bir Yorum Yap