Dizi - Film

En Güzel Kore Dizisi Hangisi

Mischievous Kiss Nasıl Dizi

Bir Kore dizileri hayranı olarak “En güzel Kore dizisi hangisi?” sorunuza kendi deneyim ve görüşlerimi de göz önünde bulundurarak yanıt vermek istiyorum. Özellikle de üniversite yıllarımın ilk senelerinde tanıştığım Kore sinemasıyla yakından ilgilenmek, ürettiği sinema filmleri ve dizilerini incelemek benim için gerçekten çok zevkli bir süreçti. Bu zamana kadar izlemediğim Kore dizisi kalmadı. Fakat en çok sevdiğim dizinin açık ara farkla Mischievous Kiss olduğunu söyleyebilirim. Dizi hem prodüksiyon açısından hem de oyuncuların yetenekleri açısından gerçekten muntazam. Eğer dizi hakkında sizler de detaylı bir araştırma yaparsanız imdb puanının ne kadar yüksek olduğunu göreceksiniz. Hele ki romantik komedi tarzındaki dizilerden hoşlanıyorsanız bu dizi sizler için inanılmaz bir seçenek olacaktır.

Mischievous Kiss Nasıl Dizi?

Benim gibi Kore dizisi hayranı olanlar “Mischievous Kiss Nasıl Dizi ve Güzel mi?” sorusunu sormaktan kendilerini alamayacaklardır. Eğer dizi hakkında herhangi bir fikriniz varsa öncelikle bilmenizi isterim ki dizinin diğer bir ismi de Playfull Kiss’tir. Dizinin baş rollerini Jung So Min ve Kim Hyun Joong  paylaşmaktadır. Oyuncuların her ikisi de muhteşem performans sergilemek ve diziye renk katmaktadır. İzlerken zaman zaman gülecek, zaman zaman duygusallaşacak, zaman zaman da çok etkileneceksiniz. Merak edenler için açık gönüllükle söyleyebilirim ki bu dizi gerçekten çok güzel. Mutlaka izlemenizi ve bu deneyimi yaşamanızı tavsiye ederim.

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

3 Yorum

Bir Yorum Yap