Tanıtım

Buderus Servis Maltepe

Hayatın her noktasında önemli avantajları ile yaşam standartlarının daha yüksek seviyeye ulaşmasını sağlayan ve modern toplum konforunu oluşturan teknolojik gelişmeler, tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. Dünyanın her yerinde yaygın şekilde kullanılan kombi teknolojileri, doğalgaz altyapısının yaygınlaşmaya başladığı Türkiye’ de de son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmaya başlandı. Bu çerçevede de Buderus Servis Maltepe merkezinin profesyonel kombi servisi hizmetlerine olan gereksinimde paralel şekilde artış gösteriyor. Çünkü kombilerde servis hizmetleri yalnızca arızalanma meydana geldiği takdirde değil aynı zamanda da ürünün her zaman en yüksek performansta kullanılabilmesi, ömrünün daha uzun olması ve olası arızalanmalarının önlenebilmesi amacı ile de yıllık bakımlarının da yaptırılması gerekir. Bu çerçevede de kombi bakımı için profesyonel destek alınması gerekir.

Buderus markalı tüm kombilerin kurulum, bakım ve onarım faaliyetleri konusunda dünya standartlarına uygun bir hizmet kalitesi standardına sahip olan Buderus Servisi merkezinin alanında uzman ve sertifikalı teknik personelleri tarafından güler yüzlü bir servis hizmeti uygulanıyor. Bölge genelinde her an müdahale için hazır konumda bulunmaları sayesinde çok kısa zaman dilimlerinde ilgili adrese ulaşarak, gerekli olan müdahaleleri somut biçimde yerine getiriyor. Böylelikle kombinin arızalı olmasından dolayı yaşanan mağduriyetlerin çok kısa süreli kalmasını sağlıyor ve aynı zamanda da arıza onarımı sonrası garanti uygulamaları gibi işlemleri ile de son derece güvenilir bir özel kombi hizmetinden yararlanabilme imkanı veriyor.

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap