Teknoloji

Apple Müziğe Nasıl Kayıt Olunur

Apple Müzik

Milyonlarca şarkıyı en kaliteli şekilde dinlemek için apple music üyeliği almak gerekmektedir. Peki Apple müziğe nasıl kayıt olunur? Uzun süredir Apple müzik kullanıcısı ve bir müzik sever olarak, dinlemek istediğim şarkıların hepsini telefonuma kolayca indirebiliyor. Elbette ki bunu gerçekleştirmek için öncelikle Apple music uygulamasını keşfetmek ve üyelik  almak gerekti.

Üye olmak için bir kaç adımı gerçekleştirme gerekiyor. Bunun için farklı tarifler bulunmaktadır. Apple müzik hem öğrencilere hem aileye hem de bireyse kullanıma uygun bir uygulamadır. Bu uygulamada ilk ay ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Apple müzik üyeliği almak için telefon yazılımının güncel olması gerekmektedir. İkinci adımda ise İtunes üyeliğinin güncel olması gerekecektir. Apple müzik üyelik sayfasına girildiğinde ekrana hoşgeldiniz yazısı gelecek. Daha sonra ise sizin için kısmından dinlemek istediğiniz tarzdaki müzikleri seçmeniz gerekecektir. Üyelik için kredi kartı bilgileri girilmesi zorunludur. Bu bilgileri uygulamaya değil de İphone ya da Apple ürünlerinin satın alma kısmından girmeniz daha doğrudur. Böylece talep edilen tutar her ay kartınızdan çekilecektir.

Apple Müzik!

Apple Müzik!

Apple Müzik Nasıl Kullanılır ?

45 milyon müziği bünyesinde barındıran Apple müzik nasıl kullanılır? Bu yazımızda  merak ettiğiniz bilgileri sizlere aktaracağım. Apple müzik arama kısmından dilediğini şarkıyı arayı bulduktan sonra müziği telefona indirmek için, şarkının yanındaki artı işaretine tıklamak yeterlidir. Böylece şarkı arşivinize eklenmiş olacak. Kullanımı son derece basit bir uygulamadır. İndirilen müziği silmek için şarkı üzerine dokunarak indirileni sil seçeneğine tıklamak yeterlidir.

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap