Tanıtım

Ahmet Veysel HairStylist

damattrası 03 810x810 - Ahmet Veysel HairStylist

Ahmet Veysel saç tasarım ve stil uzmanıdır. İşini mükemmel yapıyor diyebiliriz. Aynı zamanda dünya birinciliği ve İtalya birinciliği de bulunmaktadır. Türkiye finalistliğide vardır. Ahmet Veyselin internet sitesinde neler yaptığına ulaşabilirsiniz. Özelliklede galeri kısmına bakmanızı öneririm.

 

Ahmet Veyselin bize sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır; Anatomik saç ve sakal tasarımı, Saç düzleştirme, kaş tasarımı, damat traşı, manikür, cilt bakımı ve daha fazlası. Ahmet Veysel’e ulaşmak için internet sitesine girip iletişim kısmından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hatta Rezarvasyon bile yaptırabilirsiniz. Hafta içi sabah 09.00’dan akşam 20.00’a kadar açık, haftasonu ise sadece cumartesi günü öğlen 12.00’dan akşam 20.00’a kadar açık. Bu saatler arasında istediğiniz gibi randevu alabilirsiniz.

 

Kendinizi Ahmet Veyselin hairstylist uzmanılığına bırakın. Farklı sadece siz değil çevrenizde insanlarda görecek. Artık sıradan berberden sıkıldıysanız hemen bir rezervasyon yaptırın derim. Unutmadan söyleyeyim Ahmet Veyselin internet sitesi üzerinden ürün satışları da mevcut bunları incelemenizi tavsiye ederim.

Yazar Hakkında

Umut Ali Alaraş

Merhaba Ben Umut, Türkiye'nin Antalya ilinde yaşıyorum. Futbol hakemliği ve boş zamanlarımda webmasterlik yapıyorum. Aynı zamanda makale yazarlığı yapıyorum. Akdeniz Üniversitesi Mekatronik okumaktaydım.

Bir Yorum Yap